Faithfull Stillson Wrench 12" FAISTIL12
Product Code: FAISTIL12
Online Price:
INC VAT
Price Breaks: The more you buy, the more you save.
Quantity
Price
1 +
Availability: In stock
Add To Wishlist <3
Share this product on:
  • Product description
    The steel adjustment nut has been both hardened and tempered to promote longer life.
    Size.300mm 12in
    Jaw capacity 42mm 1.3/4in